Sanium Ultra, insekticid 2x5 ml, Bayer Garden

Značka: Bayer Garden
59 Kč / ks
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Insekticidní přípravek k hubení živočišných škůdců

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sanium ultra je insekticidní přípravek ke kontaktnímu hubení živočišných škůdců jako jsou mandelinky, mšice, vrtule, květopas, obaleč, dřepčík a další savý a žravý hmyz. Ochrání brambory, ovocné dřeviny, révu vinnou, luskoviny, brukvovitou zeleninu či jahodník.

Účinkuje rychle, a to i při nižších teplotách. Sanium ultra je postřikový insekticidní přípravek ve formě vodní emulze typu olej – voda určený na regulaci výskytu živočišných škůdců v zahradnictví.

Účinná látka: Deltamethrin 15 g / l

Deltamethrin, účinná látka přípravku Sanium ultra, je svetlostabilný syntetický pyrethroid. Ničí škůdce jako dotykový a požerový jed s významným repelentným účinkem proti řadě škůdců, zejména proti mšicím. Nepůsobí na roztoče. Nemá systémový účinek, proto je nutné, aby byly postřikem rovnoměrně ošetřeny všechny části rostliny. Účinkuje i při nižších teplotách. Při vysokých aplikačních teplotách (nad 24 ° C) se účinnost pyrethroidných účinných látek může snižovat. V těchto případech je vhodné insekticidy s pyrethroidnou účinnou látkou aplikovat po poklesu teplot, obvykle brzy ráno nebo později večer.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Insekticidy přípravky k hubení škodlivého hmyzu
Hmotnost: 0.1 kg
? Insekticidy - prostředky proti škůdcům: Proti savým škůdcům
? Balení: Krabička
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: