Vážení zákazníci, z důvodu omezení hotovostních plateb u přepravců není možné zboží zaplatit na dobírku. Pokyn pro platbu Vám zašleme po zpracování objednávky.

Lepinox Plus 3x10g Biocont, insekticid proti housenkám

Kód: ZVQPIBLEJ
Neohodnoceno
Značka: Biocont
159 Kč / ks
Skladem (1 ks)

Lepinox plus je selektivní biologický insekticid proti housenkám škodlivých motýlů

Detailní informace

Detailní popis produktu

Insekticidní přípravek ve formě vodorozpustného prášku pro likvidaci housenek škodlivých motýlů:
píďalky, můry zelné, obaleče jablečného, slupkových a pupenových obalečů, obaleče švestkového, obaleče východního, obaleče jednopásého, obaleče mramorovaného, zavíječe zimostrázového.
 
působení
Insekticidní přípravek, který obsahuje bakterii Bacillus thuringiensis. Tato bakterie produkuje protein, který působí specificky proti housenkám motýlů (zavíječ zimostrázový, obaleči, píďalky, makadlovka Tuta absoluta, černopáska bavlníková, bělásek zelný a další). Bakterie naruší trávicí ústrojí housenky a způsobí jeho ochromení. Housenky po požití přípravku zastavují žír a po 2-5 dnech hynou. Tento přípravek nepůsobí na dospělce motýlů ani na jiné škůdce.
 
Způsob aplikace:
Přípravek se aplikuje postřikem o koncentraci 0,1 % (10 g/ 10 l) vody. V případě potřeby postřik opakujte dvakrát až třikrát v rozmezí 7 - 10 dní. Přípravek Lepinox Plus má nulovou ochrannou lhůtu, ošetřené plody můžete tedy ihned konzumovat.
 
kompatibilita
Lepinox plus lze kombinovat s převážnou většinou přípravků s výjimkou vysoce alkalických produktů a některých listových hnojiv.

Doplňkové parametry

Kategorie: PROSTŘEDKY PRO OCHRANU ROSTLIN
Hmotnost: 0.1 kg
? Pesticidy - insekticidy: Lepinox Plus
? Balení: Krabička

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: